Reviews (590)

Ziet er goed en netjes uit,
helaas was de verpakking wat beschadigd, net niet totop het doek (gelukkig)

driek

Kocht (6) 1127 Deepsea fish 7 voor € 39.00,-

Voldoet volkomen aan de verwachting. Was weer net zo goed ingepakt als alle andere werken die bij jullie kochten.
Ook op deze foto ontbreekt het linker deel.

Wessel

Kocht (1) 4667 LANDSCAPE 4 voor € 66.00,-

Snelle verzending en het schilderij nog mooier dan de afbeelding op de site! Prachtige kleuren waar ieder mens blij van wordt. Mijn tweede 'de With'.
Met veel dank aan de mensen van Moderne Kunstveiling en in het bijzonder aan Marcel de With.
Van een trotse 'duo-bezitter' ;)

Bill

Kocht (1) 4324 BICYCLE EST TRES BIEN voor € 80.00,-

Top schilderij beter ik had al hoge verwachtingen maar dit is echt een super mooi schilderij

brakk026

Kocht (8) 2679 Love is alosing game voor € 41.00,-

Het is een kleurig en vrolijk schilderij en nog mooier dan op de foto van de website. Wij zijn er erg blij mee en krijgen er goede zin van telkens als we ernaar kijken! We krijgen ook veel positieve reacties van mensen om ons heen.
Het schilderij was perfect verpakt en zonder beschadigingen afgeleverd. Wij zijn zeer te spreken over de service en wij bevelen jullie site aan.

Door17

Kocht (2) 2937 Champagne brut voor € 100.00,-

Leuk werk , goed van kleur kortom ben er blij mee , was ook heel goed gepakt thnx K .

KINKYFAN

Kocht (0) 4649 BLUE LADY 1 voor € 35.00,-

boven verwachting,
prima verpakt !

tooske

Kocht (4) 3549 Moeder en kind voor € 20.00,-

Zeer tevreden.

Abro

Kocht (4) 3438 VAARPLEZIER voor € 40.00,-

Prachtige kleuren voor prachtige dames die elke dag weer blij maken.
Verzending tot in de puntjes goed verzorgd. Compliment.
Met fleurige groet aan de Kunstenaar!

Bill

Kocht (1) 4319 BON PARTY DES FILLES voor € 80.00,-

Perfecte verzending, perfect ingepakt, perfect Kunstwerk als perfect cadeau voor een artieste die er bijna net zo perfect uitziet als deze Rock bitch!
Met veel dank!

Bill

Kocht (3) 3804 Rock bitch voor € 70.00,-

Dit schilderij als cadeau gekocht voor een speciaal iemand. Persoon in kwestie is erg blij met het schilderij, vind het geweldig. Schilderij is een blikvanger in haar woonkamer. De gemengde techniek en kleurcombinatie kreeg een hoge waardering van haar.

djifke

Kocht (1) 4473 MADEMOISELLE voor € 100.00,-

Prachtig!

Abro

Kocht (10) 1398 Sea horse voor € 30.00,-

Onze Mademoiselle in goede staat ontvangen, keurig verpakt, snel geleverd. Wat kijkt ze ons iedere keer weer gezellig en vrolijk aan. Ze is nog kleurrijker dan op de foto, echt een aanwinst in ons interieur!

Hettypetty

Kocht (1) 4320 MADEMOISELLE voor € 67.00,-

Zeer tevreden.

Abro

Kocht (3) 4173 church town voor € 35.00,-

Dit is het eerste stuk dat ik via de veiling aanschafte. Het werk van Falyn kenmerkt zich net als bij Fabian door de felle kleuren. Lijst is niet nodig door beschilderde zijkanten. Heb spijt dat ik niet ook op de andere in het drieluik passende werken heb geboden. Volgende keer beter.

Brasseur

Kocht (4) 4191 60x60x4 Bird grey voor € 66.00,-

Één van de vier kunstwerken die ik via de veiling heb aangekocht. Van de kleuren alleen al word ik zeer vrolijk. Ga het kado doen aan mijn zoon, die zelf fanatiek elektrisch gitaar speelt.

Brasseur

Kocht (3) 2694 Gitar player voor € 66.00,-

Zeefdruk van Jacob Kanbier voldoet volledig aan de verwachtingen. Moet nog laten inlijsten, maar dan hangt er ook iets. Heb het werk zelf opgehaald in Avenhorn en werd allervriendelijkst ontvangen. Van de werken van de diverse kunstenaars die ik daar zag, werd ik bijzonder hebberig en heb inmiddels meerdere stukken via de veiling aangekocht.

Brasseur

Kocht (2) 3775 Blue Lady voor € 46.00,-

Alweer een mooi kunstwerk, met een super snelle levering.

rednas77

Kocht (0) 3962 MADEMOISELLE 012 voor € 105.00,-

prachtig kunstwerk mooie kleuren wederom goed verpakt
en een snelle levering, bedankt.

xedos

Kocht (0) 2188 Cow voor € 71.00,-

Wij zijn er zeer blij mee,staat prachtig prima verpakt,
snelle levering, bedankt.

xedos

Kocht (0) 4387 PIANO voor € 56.00,-