Reviews (590)

We zijn heel blij met het aangekochte kunstwerk!

Octavia

Kocht (3) 3412 Giraffe voor € 40.00,-

Mijn schilderijen van Falyn zijn in het echt nog mooier dan op de foto.. Ben in love met al mijn gewonnen veilingen!!!

asyas

Kocht (0) 3419 Life does not get any better voor € 68.00,-

Mooi werk, kleuren precies zoals op de site.
Netjes verpakt en snel verzonden. We kijken nu waar het het beste kan hangen.

Wendy

Kocht (0) 3406 Its my life voor € 72.00,-

ik ben helemaal verliefd op dit werk en de kunstenares. Vandaag 7 april 2013 heb ik er weer 2 van haar gekocht. Ben verslaafd aan jullie site maar helaas klein behuisd.
Vriendelijke groeten Atie

Atie

Kocht (0) 3087 Purple horse voor € 90.00,-

Leuk schilderij zoals verwacht. Hangt mooi. Snelle levering.

Teeuwke

Kocht (2) 3273 Two in love voor € 48.00,-

Prachtig kleurrijk kunstwerk voor een prima prijs. Binnen 3 dagen geleverd en prima verpakt. Verbaasde me wel dat er toch nog een beschadiging op de linkerbovenhoek van het schilderij zat. Dat was een kleine tegenvaller.

Ik ga zeker meer kunstwerken proberen te bemachtigen!

Ronald01

Kocht (1) 2408 Mr sax voor € 60.00,-

Prima!

Carojo

Kocht (2) 2935 Mademoiselle voor € 101.00,-

Schilderij snel ontvangen. Doos was nogal beschadigd. Klein hoekje van schilderij wat verf af. Echter geen reden omterug te sturen. Schilderij was precies zoals gedacht. Mooie kleuren en hij hangt mooi.

Teeuwke

Kocht (0) 2696 Skater voor € 77.00,-

Een heel mooi schilderij boven verwachting. Krijgt een mooi plekje in mijn nieuwe appartement.

brakk026

Kocht (4) 3074 Amy winehouse voor € 50.00,-

Prachtig schilderij. Snel geleverd! De 2e is ook al gekocht!

Zamico

Kocht (0) 3420 Connected with love voor € 81.00,-

ziet er prima uit, goed verzorgde bestelling, onbeschadigd aangekomen, ook certificaat is prima

Lola

Kocht (1) 2537 Man horse voor € 46.00,-

Prima aankoop voor een leuk prijsje.

aapie

Kocht (0) 3281 Pianist voor € 46.00,-

Een prachtig stuk, zelf gehaald en een uur blijven kijken naar alle mooie kunstwerken en rustig kunnen praten en vragen kunnen stellen. Zeer professioneel, oke 1 minpuntje (er moet wat te verbeteren blijven..) ik zou graag reactie van ontvangst wensen van een toegezonden e-mail. En in deze reactie een bepaalde periode aangegeven waarin een antwoord verwacht kan worden. Veel succes. Heb ondertussen al meerdere werken aangekocht.

MvdB

Kocht (2) 2766 Pianoman voor € 120.00,-

Appie is helemaal Happy!

Appie

Kocht (0) 3394 Blue city voor € 44.00,-

We hebben hem aan het eind van een lange gang gehangen en het is een echte blikvanger. Alle bezoekers beginnen er gelijk over, en in positieve zin.

AllArtPro

Kocht (5) 1329 Rooster paars HEEL MOOI ! voor € 85.00,-

Gekocht voor mijn zwager die helemaal gek is van Herman Brood. Super blij met een echte Brood aan de muur!

AllArtPro

Kocht (0) 3299 Elvis voor € 136.00,-

Onze zoon is helemaal gek van giraffen en raakt niet uitgepraat over zijn nieuwe schilderij. Super bedankt!

AllArtPro

Kocht (1) 3241 Mother love voor € 60.00,-

Het schilderij is erg snel geleverd. Goed verpakt. Staat erg mooi aan de muur. Het is een kado aan mijn zoon en hij is er erg gelukkig mee.

Sunshine

Kocht (0) 2750 Friends voor € 92.00,-

zoals altijd zeer tevreden.
mvg pierre

pierre

Kocht (2) 2454 Bird ride brown voor € 76.00,-

Ik ben erg blij met mijn stoere, rokende, maar niet drinkende dames. Word elke keer weer vrolijk als ik ze in het vizier krijg. Ze krijgen een mooi plekje boven mijn bank.

Lizz

Kocht (1) 3090 Maar we drinken niet voor € 50.00,-