Reviews (590)

Mijn 5de schilderij van Moderne Kunst, weer helemaal Top.

Aleccandra

Kocht 2230 Danseres rood voor € 40.00,-

Ja weer een top transactie...
Mijn vertrouewen in deze site is gegroeid.

Een aandachtspuntje zijn de groene stickers op de schilderijen. Bij dit schilderij zat er stickertje iets over de voorkant geplakt, bij verwijderen nam hij een stukje verf mee... heb ik bijgekleurd, dus is bij deze bij mij opgelost!!

Aleccandra

Kocht 1301 Butterfly girl voor € 20.00,-

Snel en goed verpakt geleverd. Ik ben superblij met mijn Brood!!

Kris76

Kocht 2199 BONO/u2 ,handgesigneerd !! voor € 80.00,-

Mooi schilderij, we moeten er alleen nog een plek voor vinden.

Hans

Kocht 1489 CITYLIFE !! topdoek !! voor € 96.00,-

We zijn er erg blij mee, hij heeft al een mooie plek in ons huis!

Hans

Kocht 1971 Rooster spec.deal ! voor € 134.00,-

ik zal hem binnenkort ophalen.

stiertje

Kocht 1072 Truckdriving city speed voor € 25.00,-

Mooi werk waar we heel blij mee zijn. Frisse kleuren! Stevig verpakt en snel geleverd.

Emmies

Kocht 1105 deepsea fish voor € 40.00,-

Ben heel tevreden over het kunstwerk van Fabian,hangt erg mooi in onze hal,en heel goed afgeleverd door de post,ik zal beslist nog meer bieden op mooie kunstwerken,
bedankt en tot ziens,
Artrick

artrick

Kocht 1925 Dont voor € 95.00,-

Ik ben er heel blij mee is niet wat ik normaal zou kopen maar trok me toch heel erg aan.
Hangt nu prachtig en moet eigenlijk steeds lachen als ik er naar kijk.
Ik haal de doeken op en het is altijd een genot om binnen te lopen hele lieve warme mensen.

snellevg

Kocht 2235 Mom at work voor € 37.00,-

Zeer tevreden,snelle verzending,zeker tot een volgende keer.Angelo S.Eindhoven.

Bacardi69

Kocht 1773 MARIO special deal ! voor € 75.00,-

een mooi schilderij vrolijke kleuren
wel jammer dat er op de zijkant van de schilderijen een groot rond etiket wordt geplakt als die er afgaat neemt dit wat verf mee

henry

Kocht 1548 compositie voor € 37.00,-

Mooi schilderij, klein beetje beschadigd. Dit is zeker niet de laatste keer dat we een schilderij kopen op deze veiling. Wij hadden al een schilderij van Fabian(via zijn eigen site) gekocht. Wij zijn wel een fan van Fabian, waarschijnlijk is dit niet ons laatste schilderij van Fabian.

frajansve

Kocht 2052 GLAZEN HUIS REGUEST !!! voor € 142.00,-

Aleccandra

Kocht 2000 wild horse voor € 109.00,-

Snelle afhandeling en levering, goed verpakt.
Echter worden er meer dezelfde geveild en vraag me af of het geen massa productie is.

Aleccandra

Kocht 2231 Danseres bleu voor € 66.00,-

Mijn eerste aanschaf bij Moderne Kunstveiling.
Helemaal Happy!!

Aleccandra

Kocht 1237 Lady pink voor € 26.00,-

Heel leuk. Ik word er vrolijk van als ik er naar kijk.

Lildor

Kocht 1825 Happy girl voor € 29.00,-

Een plezier om naar te kijken. Mooie kleuren. Echt een leuk schilderij.

Lildor

Kocht 1319 Cats trio voor € 47.00,-

wij zijn erg blij en tevreden met het mooie scholderij van marcel de with voor een aantrekkelijke prijs.

heinrich

Kocht 879 Woman blue voor € 44.00,-

Geweldig schilderij; om vrolijk van te worden! Perfecte service, goed verpakt en zeer snel afgeleverd!

ErikW

Kocht 2126 Chicken voor € 103.00,-

Hele leuke manier om aan kunst te komen ook als je niet vermogend bent. Prima levering en het schilderij was echt mooi. Wel jammer dat er een kleine lichte beschadiging door het transport was gekomen, maar die hebben we zelf weg kunnen werken.

Henriette

Kocht 1031 Sax SUPER DEAL ! voor € 107.00,-