Reviews (600)

Prima

dadio

Kocht 1839 Paling voor € 35.00,-

Wij zij erg tevreden met onze aankoop. Het is een mooi kunstwerk voor een redelijke prijs. Het staat mooi in onze woonkamer.

Charles50

Kocht 661 Light Green lady voor € 60.00,-

zeer goed

pierre

Kocht 1524 The Rolling stones voor € 43.00,-

zeer tevrede

pierre

Kocht 1613 Marlyn Monroe classic voor € 40.00,-

super tevrede

pierre

Kocht 1521 Amy Winehouse voor € 71.00,-

helemaal top

pierre

Kocht 1898 The Rolling Stones voor € 56.00,-

Prachtig schilderij en dat voor die prijs. Vind alleen de verzendkosten een tikje overdreven. Ca. € 10,-- voor de verpakking die niets voorstelt plus portikosten.

Bruin

Kocht 1322 Bilos friends voor € 66.00,-

Heel mooi en we zijn er dan ook erg blij mee. Snel en goed afgeleverd. We zullen Moderne Kunstveiling zeker blijven volgen om in de gaten te houden of er nog meer interessante stukken verkocht worden.

doekies

Kocht 1509 Face London voor € 58.00,-

Zeer tevreden over het kunstwerk! Ingelijst in een zwarte lijst, hangt het boven de piano. Afwikkeling van de veiling was perfect. Levering netjes verpakt en zeer snel. Alles prima dus! We kijken weer uit naar een volgend item.

Alieke

Kocht 1671 Pianist =zeefdruk voor € 37.00,-

Ik ben heel blij met de schilderijen, heb inmiddels al een verzameling van 4 van Fabian. In het echt zijn ze nog mooier, en zijn in prima staat aan gekomen. De site is erg cool, je blijft kijken. Prima service!

Iet

Kocht 783 PLAY voor € 55.00,-

Een prachtig stuk van Herman brood. Zeer tevreden met de manier van handelen van modernekunstveiling.nl

Dannyr654

Kocht 1708 American footbal= zeefdruk voor € 40.00,-

ja super .
groet pierre.

pierre

Kocht 1555 GAS voor € 51.00,-

zeer tevreden.
groeten.pierre

pierre

Kocht 1765 Litle bear voor € 51.00,-

Dit schilderij is voor ons echt een aanwinst. Brengt veel vrolijkheid in ons huis. Ik ben op slag ook fan van Ida geworden nu ik mij een beetje verdiept heb in haar werk. Ga zo door,zowel jullie als Ida! Ik weet zeker dat je er veel mensen een plezier mee doet.

gr. Leen.

ouwe

Kocht 1570 Landscape voor € 36.00,-

Erg leuk kunstwerk, heel vrolijk geschilderd. Het komt bij ons op de kinderkamer te hangen. De kleuren in het echt zijn (gelukkig) veel mooier als op de foto. En het is lekker dik opgezet, dat komt het schilderij ten goede!

Daphne

Kocht 1753 Chicken voor € 45.00,-

hier worden we allemaal vrolijk van.

lans

Kocht 1812 We are beautifull voor € 76.00,-

Ontzettend leuk schilderij en spannend te hebben moeten bieden tot de laatste seconde. Sorry, voor diegenen die ik teleurgesteld heb door de laatste bieder te zijn geweest.
Superblij ben ik ermee!

Mieke

Kocht 1808 Samen in bed voor € 59.00,-

Mooi schilderij. Overigens niet voor mijzelf, maar voor een vriend die zeilgek is. Hoop dat hij het schilderij ook an waarderen!

plum

Kocht 1537 sail voor € 40.00,-

Als liefhebber van licht geabstraheerde kunst, sprekende kleuren en stadslandschappen ben ik een fan van het werk van Liz. Mijn laatst op de veiling gekochte 'City view' hangt nu in de eetkamer en komt prachtig uit tegen de lichte, zandkleurige muur en tussen de Warhol en de Veldhoen, waar dit schilderij zeker niet voor onderdoet.

juul

Kocht 1751 City view voor € 59.00,-

Chapeau, mijn slaapkamer is een zon nu ik het doek "Harts of passion" heb opgehangen.

Het was een verrassing dat het pakket al zo snel bij mij aankwam en achter het doek waren al haakjes etc. aangebracht
Ik kon het dus zo ophangen.

Inmiddels heb ik ook een Kip gekocht en we zullen in de toe-
komst zeker meer kopen.
De kleuren maken me blij terwijl ik toch al 71 jaar ben.

Dank Dank Dank

emmely

Kocht 102 Harts of passion voor € 65.00,-