Reviews (590)

Ik ben blij met dit schilderij! In werkelijkheid zijn de kleuren mooier en sprekender. Het hangt op een plaats waar de goudspikkels mooi glinsteren.
Kortom, goede aankoop geweest!

Alieke

Kocht 113 naked voor € 35.00,-

Wij zijn er helemaal blij mee. Heel vrolijk.

sanduut

Kocht 919 80x80x4 In the heart voor € 89.00,-

Heel leuk, zelf een zwarte lijst gekocht en een rode p'tout laten maken, net echt!

leon7

Kocht 1270 Kookkunst=zeefdruk voor € 57.00,-

Super

leon7

Kocht 1146 Rooster Blue yellow voor € 51.00,-

Fantastisch werk, Goed verpakt bezorgd en wij zijn er heel blij mee!!!

Vince31

Kocht 1359 Pure love voor € 69.00,-

Erg blij met mijn aankoop van het schilderij van Fabian.
Het hangt prachtig!
Het schilderij is keurig verpakt verstuurd en dus ongeschonden bij mij thuis aangekomen.

Sacha

Kocht 900 100x80x4 Sexy lady 2 voor € 135.00,-

Prachtig werk van Gerke Rienks, de maker van vele mooie Pop Art werken. Heb ook al Keith Richards aan de wand hangen, waar alle bezoekers vol belangstelling naar kijken.

kunstenboek

Kocht 935 Pop Art voor € 45.00,-

Met de aankoop van dit schilderij hebben we onze collectie duidelijk verrijkt. Het heeft een blijvende en dus niet wisselbare plek aan de wand. Het toont het plezier van de kunstenaar en geeft veel plezier aan de kijker.

cornelis

Kocht 751 Frog voor € 96.00,-

Dit werk van een voor de ontwikkeling van de moderne kunst in het algemeen zeer belangrijke kunstenaar geeft ons dagelijks veel voldoening. "Je wordt er vrolijk van."
Het inspireert tot met belangstelling volgen van uw veiling.

cornelis

Kocht 718 Rooster yellow voor € 65.00,-

Geweldig schilderij! Ik heb hem gekocht omdat hij zo lekker vrolijk is.
Hij hangt nu prachtig in de slaapkamer en iedere keer word ik er weer blij van!

taliet

Kocht 070 prosit voor € 36.00,-

Ik ben zeer tevreden met het schilderij!

Enige minpuntje is dat ik verwachtte met het schilderij ook het orginele echtheidscertificaat te ontvangen en ook een factuur. Nu is dat wel per mail gestuurd, maar dat betekend dus dat ik een kopie heb van het orginele certificaat van echtheid.... En dus geen echt bewijs heb voor de echtheid van het aangekochte schilderij.

Wellicht kunnen jullie hier iets aan doen... En wellicht kan ik alsnog het orginele bewijs ontvangen?

Beste E.P.,

U heeft geen kopie ontvangen, het certificaat of de rekening wat u per mail in pdf krijgt is het originele certificaat en/of rekening. (Deze kunt u vervolgens zelf uitprinten.) Er is geen ander of origineel exemplaar. Dit is wegens de grote drukte volledig geautomatiseerd in ons systeem.

Met vriendelijke groet,

Moderne kunstveiling team

E.P

Kocht 1211 Violin voor € 111.00,-

Wij zijn zeer tevreden over dit door ons via uw veiling aangekochte kunstwerk. Met veel plezier genieten wij hier dagelijks van. Het heeft een mooie plaats in onze woonsituatie. Uw veiling draagt bij tot het voor velen in bezit komen van prachtige moderne kunst.

cornelis

Kocht 1059 Sea horse voor € 63.00,-

Prima deal gemaakt.

Betalen was makkelijk en werd snel bezorgt.

Ben erg tevreden met het schilderij en ben nu op zoek naar een zusje voor haar.

Dennis1404

Kocht 854 Woman together voor € 60.00,-

Kat is als kado aan dochter gegeven en die is er heel erg HAPPY mee .....de kleuren zijn sprankelend en helder Ook de katten kunnen het waarderen .
We blijven jullie site volgen .

Tot ziens Carla&Kees
Lelystad

lotje

Kocht 909 120x60x2 Feeling Happy voor € 108.00,-

Ons dametje is heel vrolijk. Ze maakt je vrolijk als je naar haar kijkt. Dit schilderij is zeker een aanwinst. Groet Mar

Marretje

Kocht 662 yellow lady voor € 40.00,-

We zijn heel blij met onze motorrider. Hij hangt in de gang en geeft veel kleur aan de gang.
Het doek is prachtig en goed afgewerkt. Het principe van de kunstveiling is erg leuk. Je zou wel elke week mee willen bieden.groetjes Mar.

Marretje

Kocht 598 motor rider voor € 39.00,-

GEWELDIG Schilderij zo mooi van kleur super !
Boven verwachting,het zag er op de site al geweldig uit maar in het echt is het nog mooier!!!
Toen ik het uitpakte viel mijn mond open van verbazing!
je ogen worden er steeds naar toe getrokken!
Bedankt Fabian!!!

Dit is al mijn tweede van Fabian en ik denk ook niet mijn laatste!

Graag gedaan!! Leuk om te horen!
Thanks..Groet Fabian

overkamp

Kocht 789 PIANO voor € 84.00,-

Na wat misverstanden heb ik dan toch nog een prachtig schilderij!!!Ik ben er daarom ook heel erg blij mee!

De kleuren zijn echt geweldig !

Ik moet zeggen dat de service heel goed is. het was goed
verpakt en had het binnen 3 dagen binnen!

overkamp

Kocht 773 VW voor € 44.00,-

Dit prachtige paardje heb ik weggegeven..
beetje spijt van...
maar ze vindt hem prachtig!!!

asyas

Kocht 1356 feel free voor € 64.00,-

Super blij mee!!! :-)))

asyas

Kocht 1352 Poes voor € 63.00,-