Reviews (590)

Correcte afhandeling.
Met vriendelijke groet.

Philip47

Kocht (35) Fabian amsterdam by night ! voor € 154.00,-

Wij zijn blij met ons kunstwerk! Het is op de afgesproken tijd geleverd. We hebben er een mooie lijst bij gekocht, nu hangt het in onze huiskamer.

Walrus

Kocht (2) 6569 COBRA HEAD voor € 59.00,-

Mooie tong, met spotje erop en de tong komt nog mooier over.

Dirkjan55

Kocht (24) 6245 TONG voor € 40.00,-

Mooi schilderij en lekkere frisse kleuren.

Dirkjan55

Kocht (4) 6873 COW voor € 46.00,-

Mooi aan de muur en lekker groot.

Dirkjan55

Kocht (36) 6674 COW voor € 51.00,-

Een fantastisch mooi schilderij een prachtige aanwint aan de muur, ben er heel blij mee.

Dirkjan55

Kocht (62) 3461 Green sensation voor € 51.00,-

Ik heb nu al enkele Tulips werken gekocht en bij elkaar gehangen wat heel erg leuk overkomt.

Dirkjan55

Kocht (5) 6477 TULIPS YELLOW voor € 27.00,-

Mooi kunstwerkje van Ad van Hassel op een paneeltje, was iets kleiner dan de verwachting maar
zit wel in een mooie lijst met een 3D effect.Mooi verzorgd,mag wel m.i. iets sneller geleverd worden.

Andrewxl

Kocht (13) 6006 YELLOW FLOWERS voor € 26.00,-

Leuk schilderij, zeker omdat het op een leuke manier in een baklijst zit waardoor het een 3D effect krijgt. Ik heb er al meerdere gekocht het wordt een hele collage aan de muur, kijken hoe dat uitpakt 😀

Dirkjan55

Kocht (21) 5745 TULIP RED voor € 25.00,-

Bijzonder tevreden over het kunstwerk,
en erg verrassend en voor een mooie prijs.
Ik kon hem zelf ophalen dus snel in huis.

Dirkjan55

Kocht (11) 5347 THE SHINNING voor € 33.00,-

Super blij met onze nieuwe aanwinst.
Een pronkstuk in de woonkamer.

muisje

Kocht (29) 6442 CHEERS voor € 82.00,-

Mooi schilderij. Bezorging was uitstekend.

Oscar

Kocht (2) 6845 HAPPY BIRTHSDAY voor € 100.00,-

Heel goede bezorging.

Oscar

Kocht (20) 3183 Carnavale red voor € 40.00,-

Heel goed geschilderd, prima bezorging.

Oscar

Kocht (20) 6675 COOKING voor € 100.00,-

Tijdens het 3 jarig jubileum van Moderne Kunstveiling deze prachtige grote zeefdruk van Herman Brood kunnen kopen. Heel erg mooi!

zeggenenzo

Kocht (1) 5657 FOR EVER voor € 200.00,-

Hangt in de hal en is een warme vrolijke binnenkomer.

Ben er trots op dat dit schilderij nu bij mij hangt.

Happy Girls past precies in de entourage van de hal.

Tetjoo

Kocht (16) 6678 HAPPY GIRLS voor € 51.00,-

Fantastisch schilderij , anders had ik er niet op geboden.
Hangt in de woonkamer vergezeld door een grote varen .
Is als een plaatje.
ben er zeer content mee.

Tetjoo

Kocht (39) 6439 HIGH TEA voor € 46.00,-

Goed verpakt en onbeschadigd aangekomen.

Oscar

Kocht (24) 4617 SURREALISTISCH 14 voor € 29.00,-

Heel tevreden. Blij met het kunstwerk.

Oscar

Kocht (3) 4627 SURREALISTISCH 24 voor € 23.00,-

Het werk voldoet aan de verwachtingen. Heb een mooie lijst gekocht en ingelijst. Ben over het geheel zeer tevreden . M.vr.gr. Chess

Chess

Kocht (13) 5602 LADY IN RED voor € 20.00,-