Reviews (590)

Ben zeer tevreden met mijn aankoop. Het is zeer zorgvuldig ingepakt bij de verzending. Ik ben zeer tevreden. Zal ik zeker meer aankopen willen doen.

Jupperdepupper

Kocht (5) 4702 PIANO voor € 46.00,-

Prachtig werk, tegen een aantrekkelijke prijs. Zorgvuldig verpakt in goede staat ontvangen.

erikvk

Kocht (3) 4891 BLUE NOTE MUSIC voor € 21.00,-

De Peter diem in goede orde ontvangen.
Toch anders als het aan de muur hangt, zoveel kleur, het is een vrolijk hoekje geworden.
Jaap

Jama

Kocht (3) 5110 COW RED voor € 19.00,-

Oprecht heel blij met deze aanschaf. Zoveel kleur en vrolijkheid. Geweldig schilderij. BEDANKT.

Robinson12

Kocht (0) 5388 LADY ORANGE voor € 105.00,-

zeer kleurig. Het blauw is niet zo mooi als ik had gedacht. het is grover dan ik dacht, maar denke en hoop dat mijn 2 kleinkindertjes het grappig vrolijk en leuk vinden. ZIk geef ze het binnenkort.

Lieneke Schaaf

Lynn

Kocht (0) h224 friends voor € 55.00,-

Ik heb het schilderij voor mijn man gekocht.
Mijn man (en onze dochter van 5) vindt hem fantastisch en dat terwijl we zelden op een lijn zitten qua kunstwerken.
Mooie techniek en kleurstelling.

svs

Kocht (2) 5346 MARLENE DIETRICH voor € 46.00,-

Geweldig kunstwerk, we worden er vrolijk van. Goede afhandeling van de bestelling.

Gerry

Kocht (3) 5249 COLOR COW WHITE voor € 50.00,-

Mwanamke na Mtoto betekend vrouw en kind in Swahili .
Aangezien ik een binding heb met Afrika, viel ik direct voor dit schilderij.
Van deze vrolijkheid en kleuren wordt ik helemaal blij.
Geweldig, ben zo blij dat het van mij is.

Robinson12

Kocht (9) 3195 Vrouw met kind oranje voor € 56.00,-

Prachtig kunstwerk. Zeer content mee.

Twain

Kocht (5) h187 koetjes voor € 66.00,-

Beste Modern kunstveilingteam,

De afmeting die bij deze fraaie zeefdruk vermeldt stond bleek niet te kloppen. Bij navraag werd ik zeer vriendelijk te woord gestaan. Ik heb de zeefdruk geruild voor een andere zeer fraaie zeefdruk van Diem. Ook mijn tweede zeefdruk bevalt prima tevens heb ik ook een Kanbier gekocht en ze staan goed aan de muur. Hopelijk volgen er spoedig meer. De service van het team is uiterst vriendelijk en er zullen dan ook meer aankopen gedaan worden

Gr Martijn de Boer

petijn

Kocht (11) 4723 COW BLUE voor € 17.00,-

Super, helemaal blij mee!!!😃

Mini77wen

Kocht (5) 5002 MADEMOISELLE 12 voor € 90.00,-

Ik was helemaal blij verrast met dit werk van Marcel de With.
In werkelijkheid was ie nog mooier, nog kleurrijker.
Ben er helemaal verliefd op.
Kan niet wachten op dat mijn muren geschilderd zijn om hem op te hangen.

Robinson12

Kocht (9) 4859 MADEMOISELLE !! voor € 92.00,-

Leuk en vrolijk schilderij. Goed verpakt verzonden en keurig bezorgd. Bedankt !

Daffy

Kocht (0) h214 flowers voor € 36.00,-

Dit schilderij is echt prachtig, hij was afgeleverd bij de buren omdat wij er niet waren en zij wilden hem niet meer afgeven omdat ze hem zo mooi vonden haha

taliet

Kocht (4) 5155 MADEMOISELLE 4 voor € 152.00,-

de rode koe van peter en de dames van julia staan er nog heel leuk ingepakt bij ,
dat heb je als her en der aankopen doet,
ik heb het wel gezien en zijn heel erg prachtig,of te wel mooi, maar dan wel dan meer mooi!!!

en ik zal zien waar ik het ga hangen als ik ga verhangen,

m vr gr dominique,alias nietsnut,

nietsnut

Kocht (1) 5108 COW RED voor € 20.00,-

Wij vinden hem prachtig, hij is precies als op de website. Ook snelle levering en goed ingepakt. Wij zijn zeer tevreden!Het is een leuke en betaalbare manier om iets wat je mooi vindt aan de muur te krijgen.

Boontje

Kocht 0221.Fabian City view voor € 94.00,-

Ik vind het schilderij echt heel leuk.
Geeft een hoop kleur.
Ik heb hem in onze showroom gehangen.
En hebben veel reactie's van mensen die onze winkel bezoeken.

zanten26

Kocht (3) 5337 PARTY YELLOW voor € 99.00,-

Hang bij ons boven ons bed. Geeft erg veel kleur in ons witte interieur. Wij zijn erg blij mee.

BHvanDijk

Kocht (0) 5340 CHEERS 11 voor € 109.00,-

prachtige zeefdruk, keurig verpakt.

goedgekeurd door HBM

pier60

Kocht (6) 4373 MAN EN PAARD voor € 90.00,-

leuk kunstwerk

gemini54

Kocht (1) 5294 KUIFJE !! voor € 39.00,-