The Tie van CORNEILLE CoBrA

( 14,5 x 14,5 cm)

Litho van de Nederlandse kunstenaar Corneille uit 1991, voorstellende een ontwerp voor een stropdas uit 1987.

Corneille leefde van 3-7-1922 (Luik, België uit Nederlandse ouders) tot 5-9-2010 (Auvers-sur-Oise, Frankrijk).
Hij maakte deel uit van de Nederlandse CoBrA-kunstgroep.

"The Tie" is uitgebracht ter gelegenheid van de opening van de vernieuwde Society Shops in Amsterdam, Van Baerlestraat. Afbeeldingen uit de uitnodiging is enkel hier opgenomen (zie foto).

In gelimiteerde oplage uitgebracht en met ingedrukte handtekening.
Originele envelop bijgevoegd.

Afmetingen:
De druk 14,5 x 14,5 cm op papier 24,9 x 24,9 cm.

Kunstenaar : CORNEILLE
Techniek : zeefdruk op papier
Waarde : € 149,00 (galeriewaarde)
Maat : 14,5 x 14,5
Lijst : Nee
Handgesigneerd : Nee
Jaartal : 1991

Start prijs : 25,00