3677 of je bij God was

(80x70x2,5cm cm)

Zeefdruk van Herman Brood

      Formaat: 80 x 70 x 2,5 cm ( b x h x d )

      Compleet ingelijst

      Met unieke handtekening van herman brood

      Kunstjaar 1999

      Gratis certificaat van echtheid

      Verzending goed verpakt € 17,50

 ZELF OPHALEN

GRATIS!  leuk om de galerie te bezoeken!

Kunstenaar : HERMAN BROOD
Techniek : ZEEFDRUK
Waarde : € 495,00 (galeriewaarde)
Maat : 80x70x2,5cm
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 1999

Start prijs : 149,00