4347 PURPLE HAZE

(74X90x2,5cm cm)

Zeefdruk van Herman Brood

      Formaat: 74 x 90 cm ( b x h )

      Met mooie zilveren lijst ingelijst € 1295

      Met unieke handtekening van herman brood

      Kunstjaar 1997

      Gratis certificaat van echtheid

      Verzending goed verpakt € 17,50

 ZELF OPHALEN GRATIS!

leuk om de galerie te bezoeken

Kunstenaar : HERMAN BROOD
Techniek : ZEEFDRUK , met heel mooie zilverkleur lijst
Waarde : € 1295,00 (galeriewaarde)
Maat : 74X90x2,5cm
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 1997

Start prijs : 995,00