7182 PARKZICHT

(70X100X4 cm)

KUNSTWERK VAN REINIER

Formaat: 70 X 100 X 4 bxhxd cm

COMPLEET INGELIJST

Kunstjaar: 2016

Met handtekening

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALEN GRATIS!  leuk om de galerie te  bezoeken!

Kunstenaar : REINIER SCHOONERWOERD
Techniek : gemengde techniek
Waarde : € 695,00 (galeriewaarde)
Maat : 70X100X4
Lijst : Ja
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 2016

Start prijs : 99,00