7276 COMPUTER DESIGN

(45x45 cm)

Zeefdruk van ARTURO

Formaat: 45 x 45 cm ( B X H X D )

Compleet ingelijst

Kunstjaar: 2012

Originele handtekening kunstenaar

Gratis certificaat van echtheid

Verzending goed verpakt € 17,50

ZELF OPHALEN GRATIS,  leuk om de galerie te bezoeken!

.

Kunstenaar : ARTURO PARISIUS
Techniek : Zeefdruk-computer-design
Waarde : € 195,00 (galeriewaarde)
Maat : 45x45
Lijst : Nee
Handgesigneerd : Ja
Jaartal : 2012

Start prijs : 20,00